Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają w naszym przedszkolu przez cały rok. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto. W tym dniu na dzieci w każdej grupie czekało mnóstwo niespodzianek. Już od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Harcom i pląsom nie było końca, a efekty tego, co działo się w przedszkolu można podziwiać na poniższych fotografiach.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka, to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają w naszym przedszkolu przez cały rok. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto. W tym dniu na dzieci w każdej grupie czekało mnóstwo niespodzianek. Już od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Harcom i pląsom nie było końca, a efekty tego, co działo się w przedszkolu można podziwiać na poniższych

Opublikowany przez Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Karlinie oraz Żłobek Miejski Poniedziałek, 21 września 2020

Accessibility Toolbar