Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Urodziny Kubusia Puchatka

Urodziny Kubusia Puchatka świętują dzieci na całym świecie. 15. października w naszym przedszkolu po raz kolejny obchodziliśmy urodziny tego uroczego misia. W tym dniu każda z grup otrzymała wiadomość od Kubusia Puchatka. Z listu dzieci dowiedziały się, na czym będzie polegać zabawa. Przedszkolaki musiały ruszyć w drogę po śladach zostawionych przez Puchatka i zebrać słoiczki, które przyjaciel ze Stumilowego Lasu ukrył w sali. Zadaniem dzieci było: wykonać puchatkową gimnastykę, odgadnąć zagadki ze stumilowego lasu, zlizać miodek z talerzyka bez użycia rąk oraz ozdobić Kubusia. Na koniec każda z grup wykonała pamiątkowe zdjęcie w fotobudce oraz otrzymała dyplom przyjaciela Kubusia Puchatka. Tak oto przedszkolaki świętowały urodziny naszego patrona, a efekty tych zmagań obrazują poniższe fotografie.

Accessibility Toolbar