Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Święto Niepodległości

Od najmłodszych lat karlińskie przedszkolaki uczestniczą w życiu naszej Ojczyzny. W tym roku z uwagi na szalejącą epidemię rocznica z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości nie odbyła się w tak huczny sposób, jak zawsze. Mimo wszystko przedszkolaki śpiewem, słowem i tańcem oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz okazywały miłość do Ojczyzny. Dzieci na zajęciach poznawały Polskie symbole narodowe takie jak: godło, flaga czy hymn. Ponadto w związku z kolejną edycją akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”, o godzinie 11.11 przedszkolaki odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego”. Mając na uwadze fakt, jak ważne jest poczucie patriotyzmu dla każdego Polaka, nauczyciele zadbali oto, aby od najmłodszych lat kształtować odpowiednie postawy wśród dzieci poprzez obchodzenie Święta Niepodległości.

Accessibility Toolbar