Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Mikołajki

Długo na Niego czekaliśmy, ale jak zawsze nas nie zawiódł.  Pomimo silnych podmuchów wiatru oraz braku śniegu jego sanie zdołały wylądować także w naszym mieście. 7 grudnia wszystkich karlińskich przedszkolaków i żłobkowiczów odwiedził Święty Mikołaj. Jego wizyta wprawiła wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Były wspólne zabawy, tańce, a także specjalnie dla naszego gościa przygotowane piosenki i wiersze.  Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków. Po pożegnaniu gościa przystąpiły do ich rozpakowywania. Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.

Accessibility Toolbar