Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Bal Karnawałowy

Ach, cóż to był za bal…

W dniu 29. 01 nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do placówki przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek i baśni. Dziś w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Sale przedszkolne zmieniły się w sale balowe, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. Dzieci śpiewały najnowsze hity z list przebojów. Również dorośli chętnie udzielali się podczas zabawy. Równocześnie w trakcie trwających harców w sali obok, Pan Fotograf wykonywał zdjęcia każdej grupie, aby uwiecznić, to, jak pięknie dzieci wyglądały. Po zakończeniu zabawy wszystkie postacie zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

Accessibility Toolbar