Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Powitanie Wiosny

Dziś w naszym przedszkolu odbyło się tak długo wyczekiwane  „Powitanie Pani Wiosny”. To dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie niosące ze sobą ogromne emocje.

Z tej okazji dzieci otrzymały tajemniczą kopertę, w której został ukryty list od Pani Wiosny z zadaniami dla przedszkolaków; były poszukiwania zwiastunów obecnej pory roku, układanie puzzli, wysiew owsa oraz zaprojektowanie nowej sukni dla Pani Wiosny, która niestety po tak długiej i ciężkiej drodze uległa zabrudzeniu.  To zadanie wymagało od dzieci dużej fantazji oraz kreatywności, bo przecież to nie lada wyczyn zostać projektantem.

            Dzieci tego dnia radośnie śpiewały wiosenne piosenki  z zaangażowaniem wykonały powierzone im zadania.

W nagrodę za cierpliwość i ciężką pracę wszystkie grupy otrzymały przepiękne bratki, które będą ozdobą naszego przedszkola.

 Zgodnie stwierdzamy, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję, że zagości u nas na dobre.

Accessibility Toolbar