Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice /Opiekunowie !

Przedstawiamy wykaz dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego w Karlinie na rok szkolny 2021/2022.  Są to dzieci, które dopiero rozpoczną edukację w naszym przedszkolu. Lista przyjętych dzieci znajduje się na drzwiach budynku Przedszkola.

Informujemy, iż  rodzice /opiekunowie dzieci zakwalifikowanych mają obowiązek potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do Przedszkola. Można to zrobić osobiście, pisemnie (Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka, 78 -230 Karlino, ul. Moniuszki 8), telefonicznie 94 307 06 00), lub e-mailem (rekrutacja@przedszkole-karlino.pl). Ostateczny termin potwierdzenia woli mija 28 kwietnia 2021r.

Dzieci kontynuujące edukację przedszkolną, nie biorą udziału w rekrutacji i tym samym rodzice nie potwierdzają woli przyjęcia dziecka.

Accessibility Toolbar