Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Konkurs plastyczny ,,Mój Brzechwa”

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny ,,Mój Brzechwa”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, pobudzanie wyobraźni oraz zachęcanie do czytania i poznawanie najpiękniejszych bajek, wierszy i utworów poety. Uczestnikami konkursu były przedszkolaki w grupach wiekowych 3-4 latki oraz 5-6 latki. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej związanej z twórczością Jana Brzechwy. Jury nagrodziło wszystkich uczestników dyplomami. Wyróżnione zostały trzy prace z grupy wiekowej 3-4 latków: Bartosz Nowak, Liliana Przytocka, Jakub Wójcik oraz trzy prace z grupy wiekowej 5-6 latków: Hanna Lorkiewicz, Pola Prokopowicz oraz Wiktor Wapniarski – Kóna. Wyróżnione prace wzięły udział w XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Mój Brzechwa” w Krakowie. O wyróżnieniu zdecydowało przede wszystkim: samodzielne wykonanie pracy przez uczestnika, estetyka, różnorodność materiałów plastycznych użytych do wykonania pracy oraz oryginalność. Informujemy, że żadna z prac naszych dzieci nie zdobyła czołowego miejsca w konkursie ogólnopolskim. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w różnorodnych konkursach odbywających się na terenie placówki 🙂

Accessibility Toolbar