Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Kolorowy Dzień Przedszkolaka

20. września na całym świecie obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. W tym roku temu wesołemu wydarzeniu towarzyszyły różnorodne barwy i kolory. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dzieci. Dzień ten dostarczył najmłodszym kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W naszym przedszkolu, w tym dniu, wychowawcy postarali się o mnóstwo atrakcji dla maluchów. Były pląsy przy muzyce z repertuaru dziecięcego, kolorowe prace plastyczne, różnorodne zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, a nawet słodki poczęstunek. Radość przedszkolaków możecie Państwo podziwiać na poniższych fotografiach.

Accessibility Toolbar