Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Wycieczka do parku rozrywki w Zieleniewie

Dzień Przedszkolaka jest dniem bardzo szczególnym, dlatego też by uczynić go jeszcze piękniejszym ,dzieci z grup „Prosiaczki” i „Żabki” uczestniczyły w wycieczce do Parku Rozrywki w Zieleniewie. Zaraz po przyjeździe na miejsce zostaliśmy powitani przez pracowników Parku.Każda grupa ze swoim przewodnikiem wyruszyła na poszukiwanie atrakcji i dobrej zabawy.Dzieci miały okazję przejechać się wagonikami ciągniętymi przez traktor, quadem,  karuzelą a także kucykiem.  W zoo czekały na dzieci przeróżne zwierzęta, które można było pogłaskać i nakarmić. Do naszej dyspozycji były również: plac zabaw, „beczka śmiechu”, lokomotywa z wagonikami. Był również czas na odpoczynek, poczęstunek, po którym wybraliśmy się w drogę powrotną do przedszkola. To był piękny dzień i mamy nadzieję, że na długo zostanie w pamięci dzieci.

Accessibility Toolbar