Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Opłaty -Przedszkole

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie, informujemy, iż OPŁATY ZA WRZESIEŃ 2021r. dokonujecie Państwo tak jak dotychczas. W każdej z grup przedszkolnych, dziecku przyporządkowany został numer identyfikacyjny. Numery te przekazują wychowawcy. Należy otworzyć właściwą listę tzn. nazwa grupy (na każdej liście widniej nazwisko wychowawcy, aby mieć pewność, iż jest to właściwa grupa). Przy każdym numerze widnieje należność, jaką należy uiścić za korzystanie z posiłków oraz z tzw. godzin płatnych. Opłaty należy uregulować przed 15 października przelewem lub w kasie Zakładu Oświaty (ul. Szymanowskiego). Przy wpłacie przelewem należy koniecznie w tytule wpłaty wpisać nazwisko i imię dziecka, za które dokonywana jest opłata.

Accessibility Toolbar