Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Dyżur świąteczny

Drodzy Rodzice, z uwagi na niską frekwencję dzieci w grupach przedszkolnych na ulicy Traugutta, od dnia jutrzejszego tj. 28.12.2021 (wtorek) placówka będzie pełniła dyżur wyłącznie na ulicy Moniuszki.

Niniejsza zmiana jest uwarunkowana faktem, iż zapisane na dyżur świąteczny dzieci nie są przyprowadzane do przedszkola (pomimo wcześniejszej deklaracji opiekunów), zaś placówka ponosi koszty utrzymania dwóch budynków.

W związku z powyższym, przedszkole na ulicy Traugutta zostaje zamknięte na okres przerwy świątecznej (28.12-31.12.2021), a wszystkie zapisane na dyżur dzieci proszę przyprowadzać do przedszkola na ulicę Moniuszki.

Dziękujemy i zapraszamy do przedszkola na ulicę Moniuszki!

Accessibility Toolbar