Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Mikołajki

„Święty Mikołaju, na Ciebie czekamy,

przez okno zmarznięte, ciągle wyglądamy..”

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. To wyjątkowe święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. W tym roku tego dnia starsze przedszkolaki, aby spotkać Mikołaja wybrały się do Hali-Homanit Areny, a młodsze dzieci oczekiwały na przyjście Mikołaja w swoich salach. Gdy nasz Gość wszedł tylko do każdej z sali na buziach przedszkolaków pojawiał się uśmiech. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki i recytując wiersze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Na koniec każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, które będzie wspaniałą pamiątką tego spotkania. Święty Mikołaju ! Dziękujemy za odwiedziny i mamy nadzieję do zobaczenia za rok!

Accessibility Toolbar