Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Pasowanie na przedszkolaka w grupie Kłapouszki

Dnia1012.2021r w grupie Kłapouszki odbyło się pasowanie na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość naszych maluszków, od tego dnia stały się oficjalnie przedszkolakami. Wydarzenie rozpoczął krótki występ artystyczny, w którym dzieci zaprezentowały swoje umiejętności , dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Po części artystycznej Kłapouszki złożyły przysięgę, obiecały słuchać pani, grzecznie się bawić, przychodzić do przedszkola z uśmiechem tak, aby nigdy nie zasmucić swoich rodziców. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplom oraz drobny upominek. Po uroczystości na Kłapouszki w sali czekał słodki poczęstunek. 
Celem uroczystości było włączenie dzieci do społeczności przedszkolnej. Kształtowanie umiejętności występowania przed publicznością oraz przełamywanie lęku przed występami publicznymi.

Accessibility Toolbar