Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Bal Karnawałowy

Ach, cóż to był za bal…

W dniu 26. 01 nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do placówki przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek i baśni. Dziś w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkole zmieniło się w salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. Zaraz po śniadaniu rozpoczęła się impreza. Dzieci śpiewały najnowsze hity z list przebojów. Równocześnie w trakcie trwających harców w sali obok, Pan Fotograf wykonywał zdjęcia każdej grupie, aby uwiecznić, to, jak pięknie dzieci wyglądały. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

Accessibility Toolbar