Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Wizyta Prosiaczków w ogrodnictwie Państwa Wiśniewskich

W czwartek 21 kwietnia grupa „Prosiaczki” wybrała się na wycieczkę do ogrodnictwa Państwa Wiśniewskich.
Podczas wycieczki dzieci miały możliwość poznania różnych gatunków kwiatów, uzyskania informacji na temat warunków jakie są  potrzebne do wzrostu roślin, jak rozsadza się sadzonki kwiatów, oraz o sposobach ich pielęgnacji. 
Ogrodnicy przygotowali dla nas nie tylko lekcję przyrody, ale również upominek w postaci pięknych sadzonek bratków.
Ten kontakt z przyrodą nie tylko wzbogacił wiedzę i umiejętności dzieci, ale pozwolił im dostrzec piękno otaczającego świata. Setki barw kwiatów oraz cudowne zapachy wprowadziły nas w cudowny nastrój.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za mile spędzony czas.

Accessibility Toolbar