Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Dzień Rodziny

27. maja w naszym przedszkolu cała społeczność obchodziła „Święto Rodziny”. Przedszkolaki wraz z rodzicami świętowali to niecodzienne wydarzenie. Celem przedsięwzięcia było zacieśnianie więzi między dziećmi a rodzicami, poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Zarówno Mama, Tata jak i ich dzieci mogli znaleźć na tej imprezie coś dla siebie. Niespodzianek było mnóstwo: kącik plastyczny, konstrukcyjny, kawiarenka z pysznościami, wata cukrowa, popcorn, dmuchane zamki. Chłopcy w towarzystwie tatusiów, z ogromnym zainteresowaniem oglądali samochody Policji. Dziewczynki wraz z mamusiami tworzyły prace w kąciku plastycznym. Wokół widać było roześmiane buzie nie tylko dziecięce, lecz także i te nieco starsze.
To był dzień pełen niezwykłych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego wspaniałego święta. Dzięki Wam drodzy opiekunowie to była niezapomniana uroczystość niosąca radość wszystkim dzieciom. W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie podziękować Pani Monice Reiman za bezinteresowną pomoc oraz udostępnienie kucyków, które stanowiły jedną z głównych atrakcji imprezy.

Jeszcze raz ogromie dziękujemy:)

Accessibility Toolbar