Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Bieg Papieski

Nasze przedszkolaki były niewątpliwie tegorocznymi bohaterami Biegu Papieskiego. Pomimo letniego skwaru na dworze maluchy zachwyciły swoją sprawnością fizyczną. W biegu brały udział dzieci ze wszystkich oddziałów przedszkolnych. Maluchy startowały w kolejności grup wiekowych: od najmłodszych trzylatków, po sześcioletnie starszaki. Celem przedsięwzięcia było propagowanie zdrowego stylu życia oraz wyrabianie wśród dzieci zachowań prozdrowotnych poprzez zachęcanie ich do aktywności fizycznej. Emocje sięgały zenitu zwłaszcza wśród dopingujących rodziców. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem symbolicznych medali. Małym zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Accessibility Toolbar