Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Dwujęzyczny Przedszkolak

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Pszczółki dołączyły do Ogólnopolskiego Programu „Dwujęzyczny Przedszkolak”.
W miniony piątek odebraliśmy już ostatnią przesyłkę i mamy komplet pomocy dydaktycznych, które z pewnością pomogą nam w nauce języka angielskiego. Piękne teczki z książkami, ogromna mata podłogowa do gier i zabaw, karty obrazkowe oraz dostęp do mnóstwa aktywności na platformie niewątpliwie ułatwią nam przygodę z językiem angielskim. Tak naprawdę zaczęliśmy już miesiąc temu ale każdego dnia okrywamy coś nowego, coś co pomaga dzieciom w przełamywaniu lęku przed mówieniem, dodaje pewności siebie i kształtuje motywację do dalszej nauki.

Ogromne podziękowania kierujemy dla wszystkich Darczyńców, którzy umożliwili nam udział w tym programie, spełniając nasze małe marzenia, warto je mieć! 🙂
See you later!

Accessibility Toolbar