Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Jula i zwierzęta domowe

16.11. 2022r starszaki z grup Pszczółki, Misie, Kangurki, Mróweczki i Tygryski wyruszyły w podróż do Teatru Muzycznego „Adria” w Koszalinie. Celem wyjazdu było obejrzenie musicalu pt. „Jula i Zwierzaki Domowe”. Przedszkolaki poznały historię ich rówieśniczki Julki. Jula to dziewczynka, która kocha zwierzęta. Mogłoby się wydawać, że prowadzi całkiem normalne życie, jak przystało na kogoś w jej wieku. Chodzi do przedszkola, ma talent muzyczny, który rozwija na zajęciach dodatkowych, ale… Ma także wyjątkowy dar – potrafi rozmawiać ze swoimi zwierzętami.

Starszakom niezwykle podobał się występ aktorów. Spektakl spotkał się z miłym odbiorem najmłodszych. Musical na wszystkich dzieciach zrobił ogromne wrażenie.

Accessibility Toolbar