Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Bal karnawałowy

W dniu 10.02. 2023r nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do placówki przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek i baśni. Dziś w RCTiS odbył się bal karnawałowy. Hala zmieniła się nie do poznania w zalet balową, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. Dzieci śpiewały najnowsze hity z list przebojów. Również dorośli chętnie udzielali się podczas zabawy. Równocześnie w trakcie trwających harców w sali obok, Pan Fotograf wykonywał zdjęcia każdej grupie, aby uwiecznić, to, jak pięknie dzieci wyglądały. Po zakończeniu zabawy wszystkie postacie zmęczone, lecz zadowolone wróciły do swoich sal. Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

Accessibility Toolbar