Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Przedszkolaki w Papugarni

We wtorek 22.03 Króliczki były na wycieczce w Papugarni w Koszalinie. Celem wycieczki było wzbogacenie wiadomości na temat papug oraz poznanie ich warunków życia. Po krótkiej pogawędce prowadzonej przez pracownika Papugarni dotyczącej nawyków i sposobu życia papug, dzieci przeszły do pomieszczenia, w którym były w bardzo bliskim kontakcie z ptaszkami. Mogły same je nakarmić i doświadczyć ciekawych przeżyć. Papugi były piękne, kolorowe, duże i przyjazne w kontakcie z dziećmi. Tomek w prezencie zrobił piękny rysunek, który został umieszczony w specjalnym, widokowym miejscu. Króliczki wróciły szczęśliwe, zadowolone i bogatsze w nowe doświadczenia, które z pewnością przydadzą im się wkrótce w szkole:)

Accessibility Toolbar