Przedszkole Miejskie
im. Kubusia Puchatka
w Karlinie

Żłobek Miejski
w Karlinie

Dzień postaci z bajek

Dziś w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień postaci z bajek. Rano dzieci w magicznych przebraniach uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych o tej tematyce, by następnie wyruszyć na spotkanie z wróżkami w parku miejskim. Wróżki zawitały do karlińskiego parku przy ul. Parkowej, który stał się magicznym miejscem, a to za sprawą domków dla wróżek. Pięknie wykonane domki zawisły na wybranych drzewach. Mają za zadanie cieszyć oko, jak i pobudzać wyobraźnię małych i dużych zwiedzających.
To właśnie przedszkolaki jako pierwsze przeszły wróżkową trasę. W związku z otwarciem uczniowie Zespołu Szkół w Karlinie w odpowiednich „skrzydlatych” strojach przygotowali dodatkowe atrakcje w postaci zagadek z nagrodami i ukrytych niespodzianek. Wróżkowe domki kolejno, dzięki pomocy różdżek ukazywały się na parkowych drzewach. Wszyscy uczestnicy z uśmiechami rozpoczęli nowy tydzień. Podekscytowane dzieci odsłaniając domek za domkiem miały również okazję znaleźć drewniane ozdoby w kształcie wróżek, które były ukryte na terenie parku – ten prezent mogły zabrać ze sobą do domu.
Zapraszamy do odwiedzania naszego wyjątkowego parku!

Accessibility Toolbar